Dieta Detox sokowy

Detoks sokowy to dieta oczyszczająca, która polega na spożyciu pięciu soków w ciągu dnia, zastępując nimi tradycyjne posiłki. Ten rodzaj diety można stosować od jednego do pięciu dni, aby oczyścić organizm z toksyn. Warzywa i owoce wykorzystywane do produkcji soków są zawsze świeże i najwyższej jakości. Soki są niepasteryzowane, niesłodzone i uzyskiwane metodą cold press, czyli tłoczene na zimno.

Cennik

DIETA DETOX SOKOWY

1000 KCAL

POZNAJ DOKŁADNIE DIETĘ DETOX SOKOWY:

DLA KOGO DIETA DETOX SOKOWY?

Dieta na bazie soków stanowi doskonałą opcję dla tych, którzy cenią zdrowy styl życia i dietę bogatą w składniki odżywcze oraz dużą dawkę witamin. Składniki te nie tylko poprawiają nasze samopoczucie, ale także wpływają na zdrowy wygląd włosów, paznokci i skóry. Jeśli masz tendencję do spożywania dużej ilości kawy, alkoholu czy wysokokalorycznych fast foodów, dieta sokowa może okazać się idealnym sposobem na oczyszczenie organizmu z toksyn. Proponujemy wybrać dietę detox sokowy: jednodniowy, trzydniowy lub pięciodniowy. W ramach tych programów spożywasz wyłącznie soki – pięć soków dziennie przygotowanych na bazie świeżych warzyw i owoców. Dzienny zestaw pięciu soków ma zastąpić Ci posiłki spożywane w ciągu dnia.

METODA COLD-PRESSED

„Cold-pressed” to metoda, którą stosujemy, aby zapewnić najwyższą jakość naszych soków. Proces ten składa się z dwóch etapów: rozdrobnienia owoców i warzyw, a następnie ich zgniecenia przy użyciu prasy hydraulicznej. Pozwala nam to zachować wszystkie składniki odżywcze, a nasze soki są 100% naturalne i nie zawierają żadnych dodatkowych słodzików.

CO UZUSKASZ DZIĘKI DIECIE DETOX SOKOWY?

Twój organizm zostanie wzbogacony o niezbędne składniki odżywcze, takie jak witaminy, minerały, enzymy i błonnik, co przede wszystkim przyczyni się do procesu detoksykacji Twojego organizmu. Dzięki temu poczujesz się lepiej i lżej oraz stracisz zbędne kilogramy.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DIETY DETOX SOKOWY? 

1. Parę dni przed planowaną dietą nie obciążaj swojego organizmu nadmierną aktywnością fizyczną

2. Wysypiaj się, minimum 7-8 h snu. Najlepszą regenerację organizmu mamy w godzinach 22.00-2.00

3. Kilka dni przed rozpoczęciem detoksu, wyeliminuj z diety następujące produkty: fast foody, alkohol, słodycze, kofeinę, papierosy.

4. Pij dużo wody, minimum 2 litry dziennie. Możesz włączyć również słabe herbaty lub napary ziołowe.

 

CZY WARTO WYPRÓBOWAĆ DIETY DETOX SOKOWY?

Oczywiście, że tak. Nic nie wpłynie tak korzystnie na stan Twojej cery, włosów i paznokci. Detox sokowy nie tylko pozytywnie zasili Twoje samopoczucie, pomoże zredukować stres i poczucie nadwagi, ale także całościowo poprawi Twój wygląd – od wewnątrz i na zewnątrz.

ZALETY DIETY SOKOWEJ

1. Oczyścisz organizm z toksyn

2. Pozbędziesz się łamliwych paznokci i poprawisz wygląd skóry

3. Zredukujesz napięcie i stres

4. Dostarczysz sobie dużego zastrzyku energii, poczujesz przypływającą siłę

5. Poprawisz koncentrację i pamięć

6. Wspomożesz swój organizm poprzez dostarczenie dużej dawki witamin oraz błonnika

KOMU NIE ZALECA SIĘ STOSOWANIA DIETY DETOX? 

1. Osoby, które borykają się z chorobami przewlekłymi

2. Osoby z zaburzoną gospodarką węglowodanową (cukrzyca, insulinooporność, hipoglikemia reaktywna, hipoglikemia reaktywna poposiłkowa)

3. Osoby zmagające się z nadciśnieniem tętniczym

4. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią

Zanim zdecydujesz się na dietę sokową, skonsultuj się z lekarzem aby dowiedzieć się, czy jest to odpowiednia opcja dla Ciebie!

Potrzebujesz więcej informacji?

Telefon

+48 501 727 405

Adres e-mail

Biuro obsługi

Poniedziałek – Piątek 7.00 – 19.00
Sobota – Niedziela 8.00 – 16.00