Bo wszystko zaczyna się od pasji…

Fit Project został stworzony z pasją do zdrowego i dynamicznego trybu życia. Zastanawialiśmy się: „Dlaczego nie pokazać światu, jak dużą rolę odgrywa dieta w naszym samopoczuciu? Jak wiele może się zmienić, gdy zdecydujemy się na nowy plan żywieniowy i rozpoczniemy zdrowe nawyki?”. Zacząwszy od zmian we własnym życiu, stworzyliśmy Fit Project – zdrowy, smaczny i różnorodny catering dietetyczny.

Więcej o FITPROJECT

Posiadamy w swojej ofercie aż 14 diet!

Współpracując z naszymi dietetykami, opracowaliśmy 14 unikalnych diet, które odzwierciedlają różne upodobania i tryb życia. Kulinarne umiejętności naszych kucharzy, ich długoletnie doświadczenie, a przede wszystkim pasja do gotowania, sprawiają, że każda z tych diet jest gwarancją sukcesu.

Bazujemy tylko na świeżych składnikach od lokalnych dostawców.

Najwyższa jakość i świeżość produktów to nasze kluczowe zasady. Codziennie dostarczamy pełnowartościowe posiłki, przyrządzone z najwyższej jakości składników, co zapewnia codzienną różnorodność. Jest to zdecydowanie nasz duży atut! Każdy dzień staje się kulinarną niespodzianką, która zachęca do jedzenia! Przede wszystkim zdrowego jedzenia, które pozwala na pozbycie się zbędnych kilogramów i poprawia stan zarówno fizyczny, jak i psychiczny.

Dzięki nam możesz nabyć dodatkową wiedzę z zakresu odżywiania i treningu

Z radością prezentujemy nasz nowy blog poświęcony zdrowiu, treningom i zdrowemu odżywianiu. Znajdziesz tu informacje na temat różnych zaburzeń odżywiania i metod ich leczenia. Oprócz tego, publikujemy artykuły dotyczące składników odżywczych, porady dotyczące zdrowego trybu życia a nawet przepisy na fit posiłki. Regularnie dodajemy nowe wpisy, co pozwoli Ci na bieżąco poszerzać swoją wiedzę i świadomość zdrowego stylu życia.

Każdy może założyć panel klienta

Dysponujesz pełną kontrolą nad swoim zamówieniem. Dzięki panelowi klienta istnieje możliwość modyfikacji adresu dostawy diety, edycji dni dostawy, a nawet wymiany posiłków. Wybierając FitProject, możesz cieszyć się swoją dietą i poczuć satysfakcję z posiadania swojego prywatnego kucharza, dietetyka i dostawcy, który dostarczy Ci dietę prosto pod drzwi.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Nasi specjaliści od żywienia doradzą Ci w zakresie wyboru najodpowiedniejszej diety. Zapewniamy darmową konsultację, która umożliwi Ci wybór programu diety idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i stanu zdrowia. Pragniemy Ci pokazać, że zdrowe odżywianie to coś więcej niż tylko sałatki – to przede wszystkim smaczne, sycące i pełnowartościowe posiłki. Chcemy Ci uświadomić, że zdrowa dieta to styl życia, który z pewnością szybko polubisz.

Zmów już teraz: https://sklep.fitproject.pl/zamowienie/

Nasz catering dietetyczny wykracza poza ramy tradycyjnego podejścia do żywienia. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i ścisła współpraca z Michałem, który swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte, jako sportowiec i edukator, wykorzystuje w pracy z naszymi klientami. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających osób, dla których zdrowy styl życia i dbałość o sylwetkę to priorytet. Razem z Michałem, jesteśmy gotowi pomóc Ci wprowadzić pozytywne zmiany w Twoim życiu. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak smaczna i różnorodna może być dieta, która Cię nie ogranicza, ale wspiera w dążeniu do celu.