FITPROJECT catering dietetyczny - dieta office-box

 

Wydawać by się mogło, że zdrowie można kupić za ogromną sumę pieniędzy. Kosztować będzie to masę wyrzeczeń. Jest to jednak błędnie panujące przekonanie wśród osób, które nie miały możliwości skorzystania z usług firmy cateringowej, jaka na co dzień zajmuje się dostarczaniem zdrowych i zbilansowanych posiłków każdego dnia prosto pod drzwi domu klientów. Catering dietetyczny Rybnik jest w stanie odmienić życie.

Dieta pudełkowa Rybnik zmieni Twoje nawyki żywieniowe

“Jesteś tym, co jesz” – człowiek wiele razy słyszał to hasło, ale na ogół nie brał go sobie do serca, aby nie zaprzątać sobie tym do głowy. Dopiero pogarszający się stan zdrowia zmusza do tego, aby na chwilę przystanąć i zastanowić się nad sposobem żywienia, który ze zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami ma niewiele wspólnego. Zamiast wybierać wysoko przetworzone posiłki, jakie szkodzą zdrowiu, lepiej wybrać coś lepszego, co pozwoli zadbać o siebie i o wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Pomoże w tym dieta pudełkowa Rybnik. To doskonała propozycja dla tych wszystkich osób, jakie na co dzień chcą cieszyć się zróżnicowanymi smakami. Coraz większa liczba osób decyduje się na to, aby wykorzystać dietę pudełkową z Rybnika, która pomoże zadbać o pozbycie się wszelkiego rodzaju dolegliwości oraz o osiągnięcie marzeń, jakie do tej pory odkładane były z dnia na dzień. Catering dietetyczny to możliwość zadbania nie tylko o swoje kubki smakowe, ale także o efekt wizualny. Kucharze dbają o odpowiednie podanie wszystkich potraw, jakie będą w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich odbiorców.

Catering Rybnik – jak zamówić potrawy?

Firma cateringowa z Rybnika doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne preferencje smakowe. Jego wybór diety pudełkowej podyktowany jest także koniecznością osiągnięcia określonych celów, jakie mogą zgoła się różnić od siebie.

Niezależnie od tego, sam proces zamówienia potraw nie nastręcza żadnych trudności. Wystarczy tylko wybrać jedną z kilku prezentowanych na stronie diet. Należy przy tym uwzględnić schorzenia współtowarzyszące na co dzień. Nie można także zapomnieć o wyborze kaloryczności posiłków, którą każda osoba ma możliwość dopasowania do siebie. Trzeba dokonać także wyboru pomiędzy 3 większymi lub 5 mniejszymi posiłkami. W końcowej fazie zamówienia należy podać adres, gdzie każdego dnia catering Rybnik będzie dostarczony. Posiłki dostarczane są zawsze od poniedziałku do soboty. W sobotę otrzymuje się dwa zestawy posiłków. Jeden z nich dedykowany jest na niedzielę. Osoby, jakie chcą zainteresować się podziałem kalorii, obecnością makro i mikroelementów, odpowiednie informacje będą w stanie znaleźć na pudełkach, które się otrzyma.

Gotowy catering w Rybniku -co zyskujesz korzystając z niego

Catering w Rybniku to ogrom korzyści, jakie będzie można odkrywać każdego dnia. Już nie trzeba będzie myśleć o wykonaniu zakupów spożywczych. Nikt nie będzie musiał chodzić przez długi czas w poszukiwaniu pożądanych produktów, ponieważ wszystko będzie czekać w domu. To także oszczędność czasu w domu. Nie dość, że nie trzeba będzie gotować, to także nie trzeba będzie wysilać się nad tym, aby wymyślać unikalne przepisy każdego dnia. Wszystko będzie spoczywać na głowie osób, które organizują catering w Rybniku. Czas, który na ogół pożytkowało się na działania w kuchni, można wykorzystać na rozwijanie swoich pasji lub też planując zajęcia z rodziną i przyjaciółmi. Catering dietetyczny Rybnik to także możliwość spróbowania różnorodnych potraw, jakie są często inspirowane kuchniami z różnych stron świata. Wiele osób przyznaje, że do tej pory nawet nie miało pojęcia o takich daniach, jakie w wersji dietetycznej prezentują się wybornie.

Opcje cateringu do wyboru w ofercie naszej firmy cateringowej w Rybniku?

Dieta pudełkowa to kilka ciekawych opcji, które można dopasować zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami. Niezależnie od tego czy ktoś stawia na utratę tkanki tłuszczowej, czy też przyrost masy mięśniowej lub poprawę zdrowia zdrowia. Do wyboru jest m.in.:

  • dieta Standard – to opcja dla tych osób, którym zależy na tym, aby ich posiłki zostały w odpowiedni sposób zbilansowane. W tej diecie spotykane są klasyczne dania, które zostają jednak podane w zdrowszej wersji, co pozwoli zadbać o swoją wagę.
  • dieta Hashimoto – to dieta skierowana do szerokiej grupy odbiorców, przede wszystkim osób borykających się z problemami tarczycy, w tym chorobą Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, jak również zapaleniem tarczycy po porodzie czy infekcyjnym. Dieta ta jest także świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zredukować masę ciała.
  • dieta Wegetariańska bez ryb – ryby i wszelkiego rodzaju owoce morza zostały wykluczone z planu żywieniowego. Można się tu jednak spotkać z potrawami, jakie przyrządzone są na bazie nasion strączkowych, warzyw, owoców, itd. To opcja dla tych, którzy nie lubią jeść ryb i owoców morza oraz chcą wyeliminować mięso ze swojej diety.
  • dieta Sport – Ta dieta jest dedykowana osobom, które ze względu na intensywny wysiłek fizyczny, mają zwiększone zapotrzebowanie na energię i makroskładniki. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka i węglowodanów, z naciskiem na produkty dostarczające pełnowartościowego białka. W jej skład wchodzą także pełnoziarniste zboża, owoce, warzywa oraz zdrowe tłuszcze n-3 i n-6.

To tylko kilka przykładowych diet, jakie firma cateringowa z Rybnika jest w stanie zapewnić. Pełna lista dostępna jest na stronie.

 

Catering dietetyczny Rybnik oferuje smaczne, zdrowe i kolorowe posiłki, jakie będą w stanie nasycić żołądek oraz oko. To możliwość wyeliminowania wysoko przetworzonych produktów spożywczych, jakie mogą mieć negatywne oddziaływanie na zdrowie. W końcu będzie można w swoim życiu wypracować zdrowe nawyki żywieniowe.